Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Vážené riaditeľstvo a pedagogický zbor!

 Dovoľte, aby sme Vás oslovili s ponukou Chemickej show. Deťom prezentujeme chémiu hravou a zábavnou formou nakoľko vieme, že je to nie veľmi obľúbený predmet a mnohé školy nemajú finančné prostriedky na zakúpenie cenovo náročných chemikálií na prezentovanie zaujímavejších pokusov.

Počas 45 minútového programu preberieme učivo od šiesteho po deviaty ročník. Pre žiakov prvého stupňa máme pripravenú zábavnú chémiu, ktorá slúži ako predpríprava na predmet chémie. Deti uvidia mnoho zaujímavých experimentov a takisto ich naučíme vyrobiť si sliz či pohyblivý piesok.

Vystúpenie prebehne u Vás na škole takže nemusíte nikam cestovať, mi prídeme k Vám.

 

Z našich skúseností vieme, že po zhliadnutí programu deti zisťujú, že chémia nemusí byť len nudná a že je dobré k štúdiu chémie pristupovať zodpovednejšie, nakoľko len po poznaní chemických látok a ich vlastností je možné vyskúšať rôzne experimenty.

Z dôvodu veľkého záujmu sme sa rozhodli predĺžiť akciu z februára " darček pre každého žiaka " aj na mesiac marec - Akcia platí do 31.3.2016

Predstavenie je vhodné pre žiakov 1. až 9. ročníka

Chemickú show si môžete objednať aj v maďarskom jazyku

 Cena programu : 2,00 € / žiak , pedagógovia zdarma

 

Bližšie informácie poskytujeme a objednávky prijímame na :

 
V prípade záujmu vyplňte objednávkový formulár ktorý nájdete tu : objednávka 

tel.č. 0940 248 118

 email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 Web : http://www.skolahrou.esy.es