Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 Vážení pedagógovia!


Využite našu akciu na mesiac jún. Ponúkame Vám  45 minútovú chemickú show, počas ktorej môžu žiaci vidieť zaujímavé ukážky efektov a reakcií pomocou skutočných chemikálií, s ktorými sa zoznamujú počas štúdia, teda show žiakom umožní lepšie pochopiť učivo a získať iný pohľad na tento málo obľúbený predmet.
Pre menších žiakov je predstavenie atraktívne vďaka farebným penám, bublinkám, ohňovým
efektom, farebným roztokom a každého z nich naučíme ako si vyrobiť zaujímavý experiment
doma či v školskom klube. Žiaci sú počas programu zapájaní a na každého žiaka čaká darček!

Vystúpenie sa realizuje vo väčšom priestore, v telocvični alebo vestibule kvôli efektom.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

0940 248 118, 0940 900 425, Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

v prípade záujmu vyplňte OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁR